15 products
  • Build Your Own Meal Box
    Build Your Own Meal Box
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Unit price
    per 
  • Izzi Bowl
    Izzi Bowl
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Superfood Curry with Rice
    Superfood Curry with Rice
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Dhal on Brown Rice Curry
    Dhal on Brown Rice Curry
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Wild Rice Salad
    Wild Rice Salad
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Novak Bowl
    Novak Bowl
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Burger Patties*
    Burger Patties*
    Regular price
    $14.90
    Sale price
    $14.90
    Unit price
    per 
  • Mac & Cheese
    Mac & Cheese
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Lasagne without the Pasta
    Lasagne without the Pasta
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Lentil Bolognese Pasta
    Lentil Bolognese Pasta
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Chia Pudding
    Chia Pudding
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • RunningWithKate Burgers*
    RunningWithKate Burgers*
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Buffalo Cauliflower
    Buffalo Cauliflower
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Tofu Based Frittata & Summer Salad
    Tofu Based Frittata & Summer Salad
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per 
  • Pumpkin Chocolate Stew with Quinoa
    Pumpkin Chocolate Stew with Quinoa
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Unit price
    per